| PiatrăAscuțită a întrebat:

Salut,TPU,mie imi place de o fata care este cu un an mai mare decat mine,este frumoasa eu vorbesc cu ea pe facebook,pe mess,ii dau likeuri si commuri la poze,si ea imi da like la aproape commurile si la unele poze,credeti ca si ea ma place? Cand sunt online si vorbesc cu ea totul e in regula dar cand o vad la scoala parca impietresc,ma uit la hainele mele care nu sunt urate si parca ma rusinez sa ma vada imbracat asa,oricum imi este cam rusine sa ii zic asta,dar nu prea mult de ea,cat mi-e rusine de gasca ei,va dati seama ce misto ar face de mine daca ar stii ca imi place de eawinking,credeti ca ea ma place daca imi da like la commuri? Astept raspunsurile voastre, cel mai bun primeste FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu neaparat. Daca tu ai inceput sa-i dai click la poze, atunci pentru ea asta e un motiv sa se "Revanseze". Depinde de cum se poarta cu tine in general, cum vorbeste, mimica fetei, nu daca da like-uri sau nu pe facebook.
Succes!