| mariusasasin a întrebat:

Salutare...va roooog mult sa ma ajutati si pe mine cu ceva.
Am 2 conturi de facebook si am incercat sa-mi dau un like la o poza de pe alt profil, neavandu-ma la prieteni, dar asta nu conteaza pentru ca profilul e pe PRIVAT. mentionez ca nu pot da likeuri la poze si nici sa vad commurile de pe alt cont... de ce? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| SweetyღGirl a răspuns:

Poate pentru ca nu esti la prieteni si daca profilul e privat nu ai permisiunea(din cate am inteles din intrebare)

| mariusasasin explică (pentru SweetyღGirl):

Am vrut sa spun pe PUBLIC ...sorry big grin

| SweetyღGirl a răspuns (pentru mariusasasin):

Ce sa pui pe public?

| mariusasasin explică (pentru SweetyღGirl):

Deci, pe contul 1 am profilul public, deci oricine ar vrea sa-mi dea like la poza ar trebui sa poata...dar eu am intrat de pe alt cont 2 sa las un comm la o poza de-a mea pe contul 1, dar nu puteam sa las comm pentru ca aparea ca si cum ar fi fost pe privat. asta vroiam sa spun...o fi de la ei?

| SweetyღGirl a răspuns (pentru mariusasasin):

In cazul asta nu stiu, scuze