| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a întrebat:

Mie imi place de o fata. Sunt cu ea in mini-relatie. As vrea sa o impresionez si nu stiu cum. Fetelor, voua ce va place la un baiat? Ce trebuie el sa faca ca sa-l iubiti?
Merci anticipat!
Dau funda la cel mai bun/cea mai buna! :*

Răspuns Câştigător
| CutiePieMarzia a răspuns:

Dueti-va la un picnic, unde e liniste (un lac, o padure, un munte sint zone esentiale) la apus de soare ofera-i un buchet de trandafiri si niste bomboane si soptestei : ochii mei sint facuti doar sa te vad pe tine. Vrei sa fim cel mai fericit cuplu din lume? Pune suflet la ceea ce zici, ca raspunsul sa fie cel mai fericit din lume! happy

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incercati sa stati cat mai mult timp impreuna.

| R0R0 a răspuns:

Conteaza sa fie el insusi, sa fie alaturi de mine cand am nevoie si sa ma sprijine. Nu neg. Mi-ar placea sa fie si romantic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceți înot sincron. Într-o betonieră.
Ideea mea de cimentare a unei relații.