| MikiiDeea a întrebat:

Mie imi place de un baiat, aproape de un an, este vecin cu mine, cu un an mai mic, si tot timpu se comporta ciudat cu mine. Adica, pe mess tot timpu ma baga in seama el primul', imi trimite":X" si ":*", dar cand ne intalnim (de obicei cu toata gasca) nu e asa, e mai distant. Nu stiu exact ce simte pentru mine, dar tot timpu prietenii lui spun ca ne potrivim

Răspuns Câştigător
| Morphine21 a răspuns:

Nu e clar ca te place?
Ce mai vrei?
happy

2 răspunsuri:
| MikiiDeea explică:

Uitati intrebarea completa: Salut, TPU! Mie imi place de un baiat, aproape de un an, este vecin cu mine, cu un an mai mic, si tot timpu se comporta ciudat cu mine. Adica, pe mess tot timpu ma baga in seama el primul', imi trimite":X" si ":*", dar cand ne intalnim (de obicei cu toata gasca) nu e asa, e mai distant. Nu stiu exact ce simte pentru mine, dar tot timpu prietenii lui spun ca ne potrivim; ma puteti ajuta cu niste sfaturi, sa aflu ce simte pentru mine?
mersi, funda :X

| NoobZ a răspuns:

Eu zic ca te plc tongue