| David97tpu a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa ii iau iubitei mele,fecem un an de cand suntem impreuna si dupa doua zile esti si ziua ei, are 16 ani...un sfat va rog frumos:*

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fratele meu i-a facut cadou iubitei o poza cu ei doi pusa intr-o rama frumoasa un lantisor si ceva dulce.Pa,pa

| andru10best a răspuns:

Un set cercei si lantisor cu perlute + un buchet de trandafiri albi. Garantat o sa o dea pe spate.

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.Cumpara-i un lantisor de argint care sa ii simbolizeze puritatea ei la 16 ani, sau dragostea ta fata de ea.Du-te la un studio de poze si imprima pe o perna o poza cu voi, sau pe o cana.
-Un parfum
-Un set de infrumusetare
-O pereche de cercei
-O bratara
Ceva ce crezi tu ca isi doreste.

| patriiiii89 a răspuns:

I-ai un ceas/ o bratara pe langa care adaugi un trandafir. bafta

| David97tpu explică:

Este*

| elenavivi120 a răspuns:

Sa fie ceva frumos nushhhhee hee o floare:trandafir...hee hee o bratara; cred ca ei nu-i cam trebuie nimic ddeoarece te are langa ea te iubete o iubestiwinking Vezi ce-i cumperi