| alTaiR96 a întrebat:

nu stiu ce se intampla, nu mai pot sa postez nicio melodie pe facebook, adica postez dar decat link-ul, nu mai apare poza aceea acolo, si nu este de la browser, este de la fb-ul meu. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| alTaiR96 explică:

Link-ul este bun, problema este ca nu merge decat pe contul meu de fb, am intrat pe contul unui prieten, de pe acelasi pc si merge perfect, se poate sa fie vreo setare sau sa fiu cumva blocat?

| dianast a răspuns:

Poate link-ul, nu e bun.

| werwer a răspuns:

Si mie la fel, adica tuturor cred. Asta se intampla daca dai share direct de pe youtube. Daca dai copy-paste la link-ul de la melodie la statusul tau de pe facebook, iti va aparea si videoclipul.winking

| Negru_Iosif_1998 a răspuns:

Pai sincer mie n mi s-a intamplat niciodata dar vezi poate nu ai Adobe Flash Player instalat si daca nu il ai instaleaza-ti-l pe cel mai nou. Cred ca va merge. Succes!