| linuts a întrebat:

))
nu stiu cum saa ma scriu pe odnoklassniki
(ma numesc madalina)
pentru cele mai multe nume dau funda
(va tog frumos minim 10 nume...va dau funda +vot promit
va rog frumos e urgent

5 răspunsuri:
| Iulia20 a răspuns:

0dn0kl455n1ky,ōƌnōkŀāƨƨnīkī,ődńőkláśśńíkí,odnoklassniki,ØÐÑØK|Ƨ§ÑÏKÏ,ıʞıussɐןʞoupo,daca mai vrei intra pe siteu http://www.messletters.com/en/ sper ca te-am ajutat fundita plz:o3

| linuts explică (pentru Iulia20):

Dar eu nu ma numesc odnoklassniki, ...ma numesc madalina
pentru numele meu am nevoie

| Iulia20 a răspuns (pentru linuts):

Scuze uite pe siteu ala poti sa il scrii in multe feluri sau http://blog.dito.ro/articole/caractere-pentru-numele-hi5/ aici inventezi tu sper ca te-am ajutat

| Oxanel a răspuns:

MadalinuTz
MadalinC! k
Bo_OmBoonik@
MaNdaRinCik
CapsuniK@

| Anyta_Ana_1988 a răspuns:

Madalina,mada,madalyna,madalina-mada,madalina☺,☻madalina♥,madlina♠♣♦,madinuta○◘•,madi•↑,madi-mada!☻♥
P.S. sa stii ca modelele le-am facut apasand altsi un numar din drea[pra tastaturii