| NikoNik a întrebat:

O intrebare mai baietoasa. Pe voi fetele sau baietii nu va enerveaza baietii care se cred smecheri, adica vin imbracati ca la club, comenteaza la ore, la altii baieti, ating fetele la... Dar cand este vorba de ceva adica sa luat cineva de el gata. Deci fiti atenti, eu sunt o persoana linistita, ma inteleg cu fetele, pot sa zic ca sunt zingurul care nu le atinge, sau le mangaie la pasarica cum sa zic, adica nu ma consider smecher, dar daca e ceva de bataie sau un conflict care se leaga de mine, ca stiu sa ma apar. adica nu ma consider regele pamantului. Eram odata la scoala era pauza, ma si sau adunat toi baietii smecheri pe ei, si au inceput sa comenteze, si au inceput sa se lege de mine, ca sunt tocilar, ca nu ma bag la gasca lor ca nu-s smecher ca ei, ca nu bag inseama, dar unul ma enervat la culme, zicea de mama ca o fu., si m-am dus la ei in grup si am dat un pumn aluia care a zis ca sa ma tina minte, we si toti au inceput sa zica lui ala, aia din grup,,, Vai tea batut tocilarul asta, esti fraier,, si vine el la mine, si ma ia de falci si imi zice ca cheama tot neamul toate rudele sa ma bata, asa ca i-am mai dat una, si a inceput sa planga, si era smecher tot pe el nu stiu eu ce. Asta ma enerveaza pe mine la culme, oamenii care se cred bunicii pamantului. Si fetele se duc la ei. Voi ce parere aveti, sunteti de acord?

4 răspunsuri:
| AdrianL a răspuns:

Nu sunt de acord deloc dar nu ma deranjeaza cei care vin imbracati ca la club nu ma deranjeaza dar ma deranjeaza toate celalalte si eu am la mine in clasa unul care nu e smecher si din astea dar e prost de pute si ma enerveaza e homo ala nu-mi da pace se da mare zice ca ma bate si eu l-am batut de 77 de ori am si numarat si tot se crede smecher i-am dat un pumn in nas odata si tot nu sa invatat minte dar asta e lumea in care traim plina de ratati care se dau mari.

| NikoNik explică (pentru AdrianL):

Mare dreptate ai prietene

| WldWld a răspuns:

Persoanle de acest tip sun niste inculti in general. Persoane care se leaga de toata lumea cum ai zis si tuwinking. Stai linistit ca ei o sa sufere mai in colo.Stii vorba aia batraneasca : Roata vieti se invarte. Si legat de fetele care se dau pe langa acesti baieti sunt niste pitipoaceoh go on. Am auzit multe fete care ziceau ca de aceea stau pe langa acesti baieti smecheri pentru ca ei sunt mai interesanti decat ceilalti baietiwinking. Mie nu mi se pare adevarat.
Oricum eu nu suport " smecheri ". Dar din pacate asta e lumea in care traim sad

| Cosmin86 a răspuns:

"asa ca i-am mai dat una, si a inceput sa planga", foarte tare laughing