| NoName_4116 a întrebat:

straight face
pai am o problema:
un baiat de la mine de la scoala se tot tine dupa mine si nu ma lasa`n pace si tot imi zice ca`s iubita lui si chesti deastee! si i-am spus sa ma lase in pace dapii nu o inteless!
si nu stiu cum sa ii spun sa ma lase definitiv in pace ca mie nu`mi place de ell![da cumva sa nu-l ranesc ase taree! ca totusi e mai mic ca min cu 2 ani]

Răspuns Câştigător
| Brookee a răspuns:

Wow...Inteleg exact ce spui.Si eu mai am obsedati dintr-astia la mine la scoala si se plima dupa fusta mea mereu.Stiu ca este crud,dar trebuie sa-i spui clar in fata ce gandesti sau poti spune o scuza, gen"am prieten"(asta in cazul in care chair ai)sau daca este chiar atat de urgent ar trebuie sa vorbesti cu diriginta/dirigintele tau si a lui pentru a ajunge la un acord si a te lasa in pace, dar mai intai incearca sa-i spui ca nu esti interesata

1 răspuns:
| Doo a răspuns:

Pai este in joc reputatia ta. Poti sa ii spui ceva de fata cu toata lumea:Ai de gand sa incetezi cu afirmatiile astea false sau vrei sa visezi in continuare?