| AndreiuTeUrmărește a întrebat:

happy
Pe 11 plec in tabara Mara din Baia Mare si as vrea sa stiu si eu cum e tabarahappy.
Fundita happy!

1 răspuns:
| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Eu am fost in tabara Mara din Baia Mare acum vreo 6 ani. Stiu ca eram a 2-a. Acum sunt a 8-a. Este frumos, dar, mie una mancarea nu mi-a placut ABSOLUT DELOC, si in camera eram cate 5-6. Eu de 2 ani merg cu o scoala din Bucuresti in tabara, si, imi place mai mult. Tabara Mara din Baia Mare a fost ok. Adica, in afara de mancare. Acum, nu stiu, au trecut 6 ani de cand nu am mai mers acolo. Poate s-a schimbat ceva. Singurul lucru bun e ca dimineata iti dau ceai si un gem pe care sa il pui pe paine cu unt. Inca o data, asa era acum multa vreme in urma. happy Distractie placuta big grin