| MihaelaElenapupici a întrebat:

Maine plec in tabara la Zimnicea si as vrea sa stiu ce ar trebui sa imi iau cu mine.

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

-telefonul
-incarcator pentru telefon
-haine
-produse pe care le folosesti la igiena zilnica
-bani
-un aparat foto pentru a inmortalia momentele de neuitat
-trusa de prim ajutor
-parfum
-prosop de baie
- o revista, carte in caz ca te plictisesti si nu ai ce face
-servetele umede si uscate
-buletin
-umbrela
-ochelari de soare
-lanterna
-feon
-oglinda
-accesorii de par
-medicamente
-spray de tantari
-MP3
-cosmetice

3 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

1. Daca nu iti da mancare de acolo iti iei un borcan cu supa, paine, snitel, crenvusti (provizii)
2. Haine. (tricouri, pantaloni scurti si un plovar ) dar sa nu uiti de un bluzon si un pantalon lung
3.umbrela
4.lenjerie intima
5.sosete
6.telefonul si incarcatorul
7.niste bani
Funda?
iti pot da mai multe detalii in functie de cat stai si ce faci acolo.

| Armenianeek a răspuns:

Depinde cate zile stai.
Presupun ca scrictul necesar ^^ oricum trebuie sa fii prevazatoare

| andreea200m a răspuns:

Haine (groase/subtiri)... banii... incaltaminte... accesorii... mancare laughing acestea sunt necesare. funda?