| xShaarawy a întrebat:

Peste 1 luna jumate o sa-mi iau un laptop si as vrea sa stiu ce parere aveti despre el si daca se merita. (Nu vreau sa-mi recomandati alte laptop-uri sau stiu eu ce... )

Laptop Acer Aspire E1-531G-B9604G50Mnks

Procesor : Intel Pentium Dual Core B960 2.20GHz

Ram : 4 GB [DDR 3]

HDD : 500 GB

Placa Video : nVIDIA GeForce 710M 2GB [Dedicata]

Sistem de operare : Linux

Diagona : 15.6 inch

Tip display : HD LED

Rezolutie : 1366 x 768

Vreau sa-mi raspunda cei care se pricep cat de cat la Pc/Laptop! [Dau Funda]

P.S : As putea sa ma joc pe el L4D, Fifa 13, Battlefield, COD?
Multumesc Anticipat! [Scuzati categoria ]

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Da e perfect pentru acele jocuri pentru ca e placa foarte buna pentru jocuri 2012-2013 la high happy

| xShaarawy explică (pentru ShNySnYGer):

Aha inteleg, o sa mai astept si alte raspunsuri daca nu o sa imi explice nimeni o sa primesti FUNDA. happy

| ShNySnYGer a răspuns (pentru xShaarawy):

Totusi procesorul e un pic slabut. Iti recomand unul mai performant dar mai scump la 2.000 lei si mai bine strangi bani pentru acesta http://www.emag.ro/......DGC6JBBBM/ sau acesta http://www.emag.ro/......D309JBBBM/