| LION_9381 a întrebat:

Peste 2-3 zile ma duc sa-mi iau si eu telefon ca tot omu dupa ce a luat examenu.laughing Inca nu stiu ce telefon sa-mi iau de fapt ma duc in cateva magazine si imi aleg. Ce telefon mi-ati recomanda? De preferat sa-mi spuneti chestii de gen: cu touch screen, memorie nu stiu cat, camera de atat.care vi se pare voua mai bun si care e mai modern asalaughing FUNDA MARE

Răspuns Câştigător
| emega a răspuns:

Eu am un Nokia 2200 big grin. Nu este cine știe ce, dar în curând o să mi-l schimb. Sincer, cel mai bun mi se pare BlackBerry. Nu știu așa de multe despre el, dar o foarte bună amică are și mi-a spus că este încântată de el. L-am butonat și eu și mi-a plăcut foarte mult. Mai ales îmi place tastatura și felul în care este totul organizat. Plus că designul este modern și sofisticat. happy
Baftă la alegerea telefonului, sper să-l găsești pe cel mai bun! happy

4 răspunsuri:
| fLrYdzstr a răspuns:

Smechera poza rolling on the floor

| Dolceboy a răspuns:

Daca ai bani ia-ti un iphone sau o copie nimic nu se compara cu tel asta big grinbig grin

| LorenaTaivan a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy mini...la abonament la Orange are un pret foarte bun...imi place foarte mult. interenetul merge super si are multe jocuri de luat de pe market. are sistem android(ar fi bine daca iti iei un telefon cu sistem de operare pentru ca merge mai bine si poti avea programe gem messenger). mie imi plac telefoanele cu tuchscreen. memorie iti trebuie cam 1 giga.camera de 3 sau 5 nu e mare diferenta. u cam ce ai vrea?

| LION_9381 explică:

Multumesc frumosbig grin