| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa aflu cumva ce status are o persoana pe care nu o am in lista de messenger? ( fara sa platesc ceva, gratis )

Răspuns Câştigător
| Karmina5 a răspuns:

Nu cred. Poti sa iti faci un id cu un nume aiurea si il bagi acolo in lista si ii vezi status fara sa stie cine esti :d

5 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Este imposibil. Nu poti vedea statusurile persoanelor, decat daca le ai in lista.

| FuckSchool a răspuns:

Paii nu ai cum. Ai putea doar daca persoana caruia vrei sa ii afli statusul sa fi la cineva in lista care sa il cunosti happy.

| AcHollism a răspuns:

Nu se poate. Poti sa ii vezi statusul doar daca o ai in lista, altfel nu.Bafta!

| Lalaloveu a răspuns:

Nu prea cred ca poti

| unumh a răspuns:

Si daca platesti nu poti sa il vezi, eventual sa-l aflii de la cineva care il are in lista sau sa il ai tu!