| adiTzaa19 a întrebat:

Probabil o sa vi se para cam idioata intrebarea, dar de cateva zile, de multe ori mi se intampla ca atunci cand ma uit la ceas sa fie si 55 min. de ex 11:55, 14:55. 23:55, etc.laughing)
are cineva vreo idee ce inseamna asta, sau e doar o simpla coincidenta? :S
(si oricum, cam ciudat sa fie doar o simpla coincidenta)
funda!
(a, si. scuze de categorie big grin)

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

.
eu am aceeaşi chestie cu orele fixe.
nu înseamnă nimic. simplă coincidenţă, dar pe mine mă amuză.

4 răspunsuri:
| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Nu sunt o persoana superstitioasa, dar dupa cate am auzit de la fete, asta inseamna ca cineva te iubeste happy Bafta!

| omulpaiangan a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar ma jur ca in fiecare zi, dupa amiaza cand ma uit la ceas e 13:13straight face

| Diana0727 a răspuns:

Si mie mi se intampla, intr-o perioada vedeam in fiecare zi ora fixa. Nu este nimic rau, cel putin nu cred, avand in vedere ca mi s-a intamplat de foarte multe ori si inca traiesc! happy

| pepsi99 a răspuns:

E o coincidenta, dar e foarte tare si amuzant.Sa vorbesti cu cineva "Vin la ora 15" si cand te uiti la ceas 14:55. laughing))