| Dairou a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie daca este posibil sa pun 2 procesoare identice pe un pc, sau 2 placi de baza? [Specific ca sunt absolut identice] Spuneti-mi daca este posibil sau nu. Multumesc mult, raspunsul care consider ca mi-a fost de folos are funda!

1 răspuns:
| LiveInXtreme a răspuns:

Salut! Am senzatia ca te-ar ajuta mai mult un Intel core duo de 2 deoarece nu exista joc sa nu mearga pe acest duo si daca nu ma insel rar gaseati jocur cu cerinte 3.5-4 Gb., Da poti pune doua identice dar tin sa te anunt ca a.doua se instaleaza doar cand e nevoie( cand cerintele sunt mai mari si nu poate face fata decat unawinking. Sper ca ti-am foat de folos xD.