| Clinton a întrebat:

Recent am vb cu o tipă din străinătate, pe Instagram. Ieri când am intrat îmi arată profilul ei alb şi scria doar Utilizator Instagram. Am ieşit din nou şi a apărut fotografia profilului şi mesajele.
Pe profilul ei apare fotografia profilului şi ce a descris mai jos. Dar în rest nu mai merge nimic, decât mesajele. Mesaje şi acum se trimit. Am trimis linkul profilului pe un alt tel şi când l-am accesat scria: link indisponibil sau pagină ştearsă.
După părerea mea, aş zice că contul e dezactivat temporar, deoarece dacă ar fi şters cred că nu mai apărea nimic şi nici nu se mai trimiteau mesaje. Voi ce ați zice? Nu ştiu cum să mai dau de această persoană, sunt trist mă gândesc numai acolo. Dacă l-a şters, cum o voi mai găsii vreodată? Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Și-a dezactivat profilul temporar.

| Clinton explică (pentru Reghqen):

Ms pentru răspuns, aşa cred şi eu.

3 răspunsuri:
| Stefan2K20 a răspuns:

Eu cred ca ti-a dat block, asa apare cand primesti block, iti spune ca pagina ei este indisponibila

| Clinton explică (pentru Stefan2K20):

Am încercat şi de pe alt cont şi nu mai apare pagina. Ori este dezactivată sau şters. Ms de răspuns.