| Al3csandruta a întrebat:

Stie cineva cand incepe sezonul 2 din Romanii au talent? Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Stefi_2999 a răspuns:

Hey! ^_^ nu stiu data exacta dar stiu sigur ca va incepe in februarie... big grin

| DeathlyScream a răspuns:

Buna! pe internet zice ca romanii au talent sezonul 2 va incepe pe 18 februarie dar la televizor zice ca pe 17 februarie :) uite aici si niste filmulete de la preselectii;) http://romaniiautalent.tv/

| Al3csandruta explică (pentru DeathlyScream):

Multumes dar deja m-am lamurit ca pe 17 februarie.Am vazut; a televizior dar mersi oricum pentru filmulte

| DeathlyScream a răspuns:

Cu placere tongue

| Mihaiy10 a răspuns:

18 februarie...

| Fly2Sky a răspuns:

18 februari o sa vezi si tu asta a da si 18 februarie cade smabata

| Al3csandruta explică (pentru Fly2Sky):

Da dar romanii au talent sezonul 1 a fost difuzat vinerea.

| tibimessi a răspuns:

Incepe pe 18 februarie 2012 te rog frumos funda. daca vrei.te rog

| OglindaDeVest a răspuns:

De fapt oficial este vineri, 17 februarie 2012, de la ora 20:30
Sursa: http://oglindadevest.ro/......la-pro-tv/