| florin193 a întrebat:

stie cineva in ce inchisoare este sisu?
dau funda. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Andrei95TM a răspuns:

Cred ca nu-i in nici un penitenciar momentan cred ca inca are treaba pe la tribunale. dar nu vreau sa te informez gresit o sa ma informez mai mult pentru tine.Doar un lucru am de spus. SISU LIBERwinking

| florin193 explică (pentru Andrei95TM):

Asa te vreau frate, si eu sper sa iasa draq cat mai repede din parnaie ca l-au bagat pe degeaba sifoanele aleawinking si anul asta mi se pare ca trebuie sa scoata un album. oricum sisu e cel mai tare

6 răspunsuri:
| Andrei95TM a răspuns:

Totusi mi se pare penibil... lau saltat pentru o tiagara si alti care omoara scapa asta e sistemul bolnav in Romania...

| florin193 explică (pentru Andrei95TM):

Da. asa e. jegu' ala de huidu a omorat niste oameni cu masina si nici nu se gandeste la puscarie, sta frumos in libertate fara stres. tara de rahat. adevaratii hoti si criminali sunt in libertate

| Tataee_2131 a răspuns:

Sisu nu e la inchisoare, e liber momentan. happy

| florin193 explică (pentru Tataee_2131):

Liber? pai nu l-au arestat pe la inceputul lunii decembrie? ca a aratat la tv cand l-au saltat. chiar daca nu este arestat sau este, am de zis decat "SISU liber "

| Andrei95TM a răspuns (pentru florin193):

E faza ca era dat in urmarire generala si lau salatat de la gagikasa pentru ca nu sa predat dar ancheta se desfasoara cu sisu in libertatehappy