| shax98 a întrebat:

stie cineva niste desene animate GEN:Baka to Test to Shoukanjuu, NARUTO SHIPUDEN, Shakugan no Shana... imi plac foarte mult dar as vrea si altele desene animate cam sa fie de comedie + relati + actiune daca se poate cam asa sunt desenele de mai sus big grin

Răspuns Câştigător
| lovepeachgirl97 a răspuns:

Din cate am inteles, iti plac anime-urile... Poti cauta de exemplu Ouran High School Host Club, e foarte amuzant, dar din pacate are numai 20 si ceva de episoade. Poti incerca si Inuyasha, Peachgirl, One Piece ( asta e comedie, are in jur de 500 de ep laughing ), Kaledio Star, si multe altele! Sper ca ti-a fost de folos! ( si inca un sfat, daca vrei sa auzi pe engelza, nu sa citesti, dupa numele Anime-ului sa scrii "english dubbed")winking

2 răspunsuri:
| AnimeBoy45 a răspuns:

Eu iti zic sa incerci baka to test to shoukanjuu ni, beelzebub sunt comedie si actiune

| davidut1992 a răspuns:

Incearca Dragon BallZ