| Nataliaaaaa a întrebat:

Stiti ce este la moda sa poarte fetele de 12 ani anul acesta? Sunt la moda bluzele fosforescente? Ce culoare se poarta toamna si iarna asta? Cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| IgoToHellForThis a răspuns:

Natalia.Nu exista,, moda'' pana la urma.Te imbraci cu ce iti place tie nu te lasa influentata dupa ttoate porcariile.Nici dupa oameni daca cineva iti spune ca te imbraci urat incearca sa nu iti pese.:3bafta!

1 răspuns:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

E greu să te îmbraci ca un copil normal de 12 ani?
Sincer(părerea mea personală) bluzele fosforescente sunt de prost gust.Habar nu am cine a venit cu ideea asta destul de penibilă să facă bluze fosforescente.Ce să faci cu ele? Să stai cu ele şi să fii o "lampă"?
În fine asta asta nu contează. Încearcă să porţi ce îţi place şi ce te "avanajează" cât de cât.
N'ziua!