| ZaynMalik a întrebat:

Salut TPU,stiti ce trebuie sa fac sa devin vrajitor? ca in magicienii din waverly place, imi doresc sa devin vrajitor! va rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| tflkj a răspuns:

Faci sex neprotejat cu Selena Gomez si vei avea puteri.

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Presupun ca intrebarea ta e o gluma. Nu as spune insa ca e o gluma foarte buna. Incearca sa postezi intrebari adevarate pe viitor, acest site nu se doreste a fi unul de bascalie.

| Giulia97Anna a răspuns:

Ce intrebare de copil de 7 ani.

| RandomGirl a răspuns:

Stii ca e doar fictiune, nu?
De obicei, vrajitoria se mosteneste din familie, nu degeaba doar tigancile sunt vrajitoare, obiceiurile, ritualurile se mostenesc din generatie in generatie.
Nu cred ca poti deveni vrajitor daca nu ai tu niciun talent de ex poti sa comunici cu mortii. Nu toti oamenii sunt facuti sa aiba tangente cu vrajitoria.
Cred ca cel mai bine te informezi de pe net, sunt multe carti legate de vrajitorie, sincer nu stiu de unde sa incepi.
O zi buna.

| IngerCazator a răspuns:

Sa zici Hocus Pocus, si dupa aia te dai de trei ori cu capu de perete! NEata!

| ZaynMalik explică (pentru IngerCazator):

Iti multumesc foarte mult ma doare putin capul dar merge mersi te pup

Răspuns utilizator avertizat