| Agnessa234 a întrebat:

sugerati-mi va rog statusuri hazlii pentru cele mai hazlii dau funda
MERSI

3 răspunsuri:
| LightOfDeath a răspuns:

"Meow,I'm a fish!; 3"

"Daca viata iti da lamai, da-i-le inapoi si cere-i ciocolata! ^_^ "/ "If life gives you lemons, give them back and ask for chocolate!^.^ "

| AndutzaTa a răspuns:

Soarta unei glume depinde de urechea care o aude, nu de limba care o spune.
Zboara puiule sau te zbor eu
Numar oile de pe mess. Daca te-am sarit, esti capra. Mai stai o data
1, 2,3, 4,5, 6,7,... moamaaa cati prosti imi citesc status-ul
Daca prostia are durea, manelistii ar fi in coma.
Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni.
A gresi este omenesc... spuse extraterestu.
Daca esti pe invizibil, poarta-te ca atare