| marius_8727 a întrebat:

Sunt a 9-a si vreau sa ma mut se semestrul II de la o clasa la alta, din motiv ca nu ma inteleg cu unii colegi si sunt luat peste picior de unii. Sunt isgur ca vreau sa ma mut. Cum sa-mi conving parintii si directorul sa ma mute la respectiva clasa?
Multumesc!

1 răspuns:
| cosmyna1 a răspuns:

Vorbeste cu parintii si explica-le de ce ai luat aceasta hotarare si cred ca te vor sustine. apoi daca te duci la secretariat iti vor spune secretarele ce acte iti trebuie pentru a te transfera. nu stiu.probabil o cerere si actele tale.winking