| marius_8727 a întrebat:

Dati-mi un motiv intemeiat pentru a ma muta de la o clasa la alta pe semestrul II in acelsai colegiu, atat ca sa-mi conving parintii cat si directorul sa ma mute.
Va rog sa ma ajutati! Multumesc mult!

1 răspuns:
| dragoshellu a răspuns:

Nu trebuje sa ai un motiv intemeiat, pebtru ca directorul sa te mute, singura chestie e sa nu te muti de la real ( mate-info) la real + ( mate-info intensiv) in aceasta varianta ar trebui sa dai diferenta (un fel de test) la info, in al doilea fapt, daca sa te muti de la real (mate-info ) la uman trebuie sa dai diferenta la latina si a treia chestie daca vrei sa te muti de la real (mate-info ) la real ( mate-info-engleza sau franceza, germana etc. ) trebuie sa dai diferenta la acea limba. Daca nu intelegi contacteaza-ma la cristy_the_best_01@yahoo.com