| RobertGheorghe a întrebat:

Salut TpU! Sunt baiat si am 14 ani. Aceasta intrebare este adresata fetelor: Este mai dragut un baiat cu ochelari sau fara ochelari(mi-am facut ochelari de vedere si trebuie sa ii port mai mereu)? Adica este vreo diferenta de frumusete?

Răspuns Câştigător
| oglindasultanului a răspuns:

Mie imi place love struck dar cei simpli si finuti, nu aia urati de tocilari. Deci alege modelu cu grija.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

O idee minunată să-ți iei articole gândindu-te la fete și nu la propria persoană :/ ia-ți niste ochelari care-ți stau bine și frumoși, atât.

| haileewatson a răspuns:

Nu conteaza

| Allemando a răspuns:

Salve!
Sunt băiat.
Unii băieți care au ochelari mi se pare că arată chiar foarte bine, îi văd ca pe o potențială concurență pentru mine, care nu am ochelari laughing. Dacă îți alegi modelul cu grijă, adică ori din aceea pătrățoși, dar nu foarte înguști, ori din aceia rotunzi, arată foarte bine și foarte frumos. Dar să se potrivească și cu fața ta.
Sper că te-am ajutat!