| MiculFaraon a întrebat:

Sunt foarte indecis ca am terminat acum clasa a 12 a si dupa BAC chiar nu stiu ce sa urmez... Ce ma sfatuiti sa incerc? La Galati la medicina generala unde as face 6 ani si am de invatat niste intrebari din biologie pentru admitere, sau sa incerc la Constanta la tehnica dentara, sau kinetoterapie unde as face 3 ani la fiecare si admiterea este mult mai usoara? Unde ar fi mai bine si de unde as avea un viitor mai bun? Multumesc!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Viitor bun ai avea din ambele parti, nimai ca, trebuie munca si pasiune!
Tu fa ceea ce iti place mai mult si unde crezi ca te descurci mult mai bine!
Fara munca/pasiune si mult sacrificiu, nimic nu se face!
Succes in tot ceea ce vei face!