| Antoniu02 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a am o mare nelamurire, eu ma uitam la un coleg cum se juca pe telefon in timp ce canta corul scolii si doamna director ne-a dat afara si a spus ca ne scade nota la purtare, desi altora, care in trecut s-au batut, nu le-a scazut nota la purtare si au scapat doar cu un proces verbal. Telefonul nu avea sunetul pornit de niciun fel si altii vorbeau intruna ca niste tate, deci nu am deranjat. E normal ca cel putin mie care doar ma uitam sa imi scada nota la purtare? Daca da, care pot fi consecintele?
Multumesc daca ai citit pana aici.

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Nu cred ca va scade nota. Doar v-a speriat, probabil nici nu va stie numele.

| Antoniu02 explică (pentru LexiEla):

Mulțumesc mult!

1 răspuns: