| Romaniaplinadenebuni a întrebat:

sunt in clasa X-a la mate-info. vreau sa ma transfer la stiinte sociale. acolo e greu? din ce dau la bac?

3 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

La Sociale e toceala maxima. Te rupe cu toceala,multe inutilitati care trebuie invatate pederost. Daca ai tinere de minte e ok la sociale. Dai bac la romana,engleza, istorie si trebuie sa alegi dintre filozofie, logica, Psihologie, economie.

| BrokenArrow a răspuns:

La ştiinţe sociale? Hmm... e ok thinking Nu-i greu, dar nici uşor.
Cred că dai bac din română, istorie, o limbă stăină, t.i.c ( parcă ăsta toţi trebuie să-l dea, indiferent de profil) şi logică/psihologie/economie/filozofie (Aici poţi să alegi care iţi place mai mult) thinking