| CosminC86 a întrebat:

Sunt la Liceul cu Program Sportiv si mi s-a stricat cheful rau de tot de sportul care il practic (volei). Intrebarea mea este ce sa fac sa scap de cateva saptamani de antrenament. Astept sfaturi... Nu conteaza daca trebuie sa-mi rup mana sau sa dau mita la doctori; orice pentru a scapa de 2-3 saptamani de antrenament ca nu mai rezist.

3 răspunsuri:
| UnOmGanditor a răspuns:

Ia-ti invoire ca ti-a murit bunicu' in familie.

| CosminC86 explică (pentru UnOmGanditor):

Ma refeream la o perioada mai lunga... in jur de 2-3 saptamani nu o zi

| fatamisteriasa a răspuns:

pei eu mereu mai ales ackum '''imi uit adidasi''si imi iau cizmele sau poti sa zici ca te doare burta si cati vine sa vomiti sau ca tiai uitat trenicul etc chesti din astea sau incepi sa te joci si apoi te prefaci ca cazi si ii spui profesorului si ai scapap