| ThatsMethod a întrebat:

Sunt sigur ca ati auzit de jocul "MineCraft". Am ceva de intrebat.
1.Cum pui capa la player?
2.Cum il costumezi? Nu cu armuri, cu costume. Exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=9Xrw3VKa5e8&feature=relat ed,secunda 00:45. Cam asa.Adica sa -i pui tricouri personalizate, pantaloni, fețe diferite, etc! Dau funda!

2 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Pai sunt moduri facute special care le instalezi in jochappy nu le poti face tu din materiale...straight face

| ThatsMethod explică:

Imi poti da si mie un site ceva acolo? Ca vreau sa mi-l costumez.Da-mi un site cu modul si iti dau funda!