| G1A9B9Y7 a întrebat:

Trec in clasa a X-a si mi-as dori ca dupa liceu sa merg la academia de politie din Bucuresti, dar exista un inconvenient, port ochelari.Deci,as putea intra la academia de politie(facand abstractie de medie) in ciuda faptului ca port ochelari cu dioptrii de -1.75 si -2.00? Astept raspunsuri serioase MULTUMESC ANTICIPAT!

3 răspunsuri:
| vali4789 a răspuns:

Poti. stai linistit.

| G1A9B9Y7 explică (pentru vali4789):

Multumesc pentru raspuns!

| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Sigur ca ai putea. Academia de politie nu mai este atat de stricta precum era inainte. Si in plus, nici nu ai dioptrii asa mari pentru a-ti cauza probleme.

Sper ca te-am ajutat si sa auzim de bine!