| Krone a întrebat:

Uite cine se pricepe la vin de casa. Am o rugaminte sa imi zica si mie ceva sa nu mor prost vorba aia.
Azi am avut chef sa beau si eu si am fost in pivnita mi-am scos 2litri de vin. tin sa zic ca e limpede ca si cristalul. Ba si am baut aia 2 litri in 1 ora jumate cred si nici pe dracu nu am avut. putin ametit ca de la 1 bere de 2, 5l. Tin sa precizez ca vinul e din toamna acum. Normal cat alcool are un vin facut acasa din struguri de casa?! Si de ce este asa slab asta pe care il am eu oare?!
Nu sunt alcool sau nu ma intelegi gresit. dar am avut eu azi asa un chef aparte.

Astept un raspuns serios si O FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Stai calm, vinul este bun, tu ai fost mai antrenat sa zic asa azi de n-ai avut nimic de la acel vin. Adica azi ai fost intr-o stare mai buna!
Sunt zile cand rezisti mai bine si sunt zile ca nu prea rezisti, asta depinde de foarte multe lucruri, unul din ele ar fi alimentatia, ce ai mancat, cat ai mancat etc. Deci vinul e bun poti sta linistit in privinta asta happy

| Krone explică (pentru lpavel):

Multumesc mult, apreciez enorm ai dreptate sunt zile cand beau cate 1 sapt la rand si mi se pare ca degaba si zile cand fac o pauza de 2-3 sapt si ma plezneste direct. Multumesc anticipat!

| lpavel a răspuns (pentru Krone):

N-ai pentru ce!