| Hahaha_5483 a întrebat:

va rog dati-mi si mie niste idei stiiti cu toti ca mai sunt cateva zile si se apropie intai aprilie si vreau sa fac o farsa unui baiat de 15 ani. FUNDOI

Multumesc pentru. idei!

4 răspunsuri:
| thecat29 a răspuns:

Ii zici ca te-ai indragostit nebuneste de el si nu mai poti trai nici o clipa fara el. happy

| Hahaha_5483 explică:

Idei naspa

| cRe1oNNN a răspuns:

Suna'l si spune-i ca i'a luat foc casa... el sa stea la bloc happy

| cRe1oNNN a răspuns:

Sau ar mai fii una... big grin Suna'l si intreaba'l daca vine cu tine in oras. Daca zice da intreaba'l happy Ce data este azi happy