| david_5964 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva idei bune pentru a face de 1 aprilie o farsa cuiva... sau la mai multe persoane daca imi dati idei bune aici laughing
Idea de baza ar fi ca am cunoscut o fata de curand si ea ar fi cam cu intaietate la o buna farsa...deci astept idei...

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Cea mai buna farsa pe care mi-a facut-o iubitul meu la putin timp dupa ce ne-am cunoscut " m-a intrebat daca vreau sa merg cu el sa -i vizitam copilul, eu am ramas socata, stiind ca nu are coppii si nu are nici o fosta nevasta ". asta daca iubita ta nu are probleme cu inima happy

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Te poti inspira din farsele colegului Gabi Jugaru (alias Gingis)
sau din Gabriel Fatu(de la OTV)

| mami a răspuns:

Invita fata la cinema dar de fapt faci rezervare la un restaurant si o duci la omasa festiva asa ai ocazia sa o cunosti mai bine
la cinema sunteti concentratzi doar pe actziunea filmului si nu iti este de nici un folos iar pentru ceilaltzi
stropeste-e putin pe par si pe haine si intra grabit in incapere - vai ce ninge afara!- si sa vezi ca toata lumea vrea sa vada cum ninge

| mami a răspuns:

Sau procura o cutie goala de pizza si scrie in interior 1 APRILIE tot asa o intrare fabuloasa - v-am adus ceva buuuuuuun - si pune cutia pe masa urmeaza reactzia si distractzia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un baiat singurel care nu se lipestede el nici o fata care vrea sa fie cu el buzzz va rog frumos sa dati si voimasu asta mai departe daca aveti suflet asta id ionel_eu20 daca nu la numarul de tel 076566112