| Anonim89960 a întrebat:

Vineri o sa ma intalnesc cu prima mea iubita. Am 13 ani si nu stiu mi-e rusine sa ma sarut cu ea laughing pare funny insa nu, nu e deoarece este prima mea iubita, mi-e frica ca daca o sa ma sarut cu ea o sa se ridice-n pantaloni si mi-e sa nu vada ea, help. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Când se ridica precum un monument in cinstea lui Kinsey, poți să-l pui la Universitate, sa se întâlnească toți oamenii in locul atingerii dintre 2 chestii.

Monumentul, si locul.

| Vlach a răspuns:

Glumesti?

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

laughing Amuzant.
Invata sa te stapanesti, amice! laughing
Acuma ce-o fi, o fi! Dai bataie!

| unicorn18 a răspuns:

Dacă ție la 13 ani ti-e frica ca ți se va ridica, nu vreau sa-mi imaginez cum va fi la 18 ani.