| gabrielosss98 a întrebat:

voi cum petreceti sarbatorile?

11 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

- in familie, masa aceea traditionala dar niciodata exagerata alaturi de rudele de la tara
- cu prietenii de revelion facem o petrecere si jucam tot felul de chestii nebunesti (gen sticluta pe pupaturi, adevar sau provocare, carti pe pedepse, ii machiem pe aia care adorm laughing ), mancam chestii de la o firma de cattering mai buna asa - aripioare, uneori sarmale lol rolling on the floor))) si comandam un tort si o sampanie. pe la miezul noptii iesim toti pe strada si desfacem sampania, aruncam pocnitori daca avem
- merg la munte sa schiez sau la patinoar macar
- merg cu colegii pe la profi sa ii colindam

| positivity a răspuns:

Ca de obicei. Acasă la căldurică, cu muzică lentă şi multe bunătăți.

| Konata a răspuns:

Eu imi petrec sarbatorile acasa, la tara, alaturi de familie. La mine in sat sunt foarte multe traditi romanesti frumoase. Ne place sa ne petrecem sarbatorile acasa, dar s-ar putea s aplecam la munte. Tu cum ti-le petreci?

| Indestructible a răspuns:

Nu „petrec" de nicio sărbătoare.

| gabrielosss98 explică (pentru Indestructible):

Pai si ce faci?

| Indestructible a răspuns (pentru gabrielosss98):

Sunt obligată să fac ceva special de crăciun?

| GoddessMaui a răspuns:

Muriti ba cu tot cu familiile voastre, puneti brazii pe voi si dati-va foc.

| gabrielosss98 explică (pentru GoddessMaui):

O sa iti dau foc tie, ranitii tai de sadic infect.

| gabrielosss98 explică:

Nu stiu cine m-a pus sa pun intrebarea asta, in afara de primele raspunsuri numai raspunsuri jegoase am primit.