| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,vorbesc cu o fata pe messenger,e foarte foarte drăguță arată bine,are numai calități,am decis ca luni sa ne vedem si problema e ca nu stiu cum ar trebui sa ma port,o tin din prima de mână? o imbratisez cand o vad prima oara,o sa ne sarutam la prima intâlnire,chiar e prima pentru mine si vreau niste sfaturi,voi merge cu ea la un suc, dau funda!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, n-o iei de mana. La final o imbratisezi. N-o saruta din prima seara.

| Welt_Ander_2002 a răspuns:

Depinde de personalitatea ei, poate e tipul de fata care merge la sigur si va veti tine de mana si va veti imbratisa (nu cred de sarut la prima intalnire, e prea devreme), sau poate e o fata mai timida sau care nu grabeste lucrurile, care mai intai va mai astepta putin timp inainte sa va luati de mana si altele. Depinde de ea si sigur o cunosti mai bine decat mine