| GaBeLo10 a întrebat:

vreau asemanari si deosebiri la fauna si vegetatie. URGENT, FUNDA!

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Si eu vreau ca cei ca tine sa-si faca temele... Unde va ajunge tara asta cu atatia lenesi? Hai ca nu e asa de greu, doar cauti pe brainy sau te uiti in cartea de geografie.

| GaBeLo10 explică (pentru Samariteanul):

Brainly*

| DJayV a răspuns (pentru Samariteanul):

Bă ăsta a pus o întrebare sa primească un răspuns nu sa ii dai tu replica

| Samariteanul a răspuns (pentru DJayV):

Pai sa-si puna intrebarea pe site-ul care ii poate face tema, nu aici si tu fa-ti de lucru.