| STEFANXxX a întrebat:

Vreau sa-i daruiesc un poster anime unei prietene,dar vreau sa stiu, se pot face postere la orice gust.Adica daca sa ma duc si sa le spun sa-mi faca un poster cu marimea cutare cu imaginea cutare si sa fie color? Se face asa ceva? Si ca cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Du-te la un studio unde se fac poze, acolo vei gasi mai multe poze, versuri pe perna, cana, poster..Mergi inauntru te uiti si il rogi pe vanzator sa te informeze despre acest subiect.