| Deidara554 a întrebat:

Se fac postere la comanda? Adica as vrea cateva postere cu SpongeBob si ma intrebam daca pot sa trimit poza unor specialisti si ei sa mi-o faca poster.Se poate? Daca da, cam cat ar costa un poster?

1 răspuns:
| Bijutierul1 a răspuns:

Copiezi de pe net o poza HD(cu rezolutie mare peste 2500 pixeli pe orizontala), o bagi pe stikc sau pe yahoo si te duci la o firma care are imprimanta A3 sau mai mare, mai poti sa intrebi si la firme foto. Sa ceri pe coala lucioasa, un format A3 (cam cat un poster mare) costra intre 40 si 60 lei, eu am facut cu 60 pe lucios si a iesit bestial!