| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi dati un raspuns rapid! era odata un film, cu un om care a gasit un sarpe si la pus intr-o cusca, dar sarpele ala tot crestea din ce in ce mai mult,mai minca ceva iar mai crestea, apoi omul ala se uita la un film si deodata sarpele vine in spatele lui si il inhata, apropo el minca si popcorn, doar atit stiu din acest film ca l-am vazut de mult doar o secventa si mi s-a parut interesant, dar nu mai stiu cum ii zice la film ca sa il caut sa il urmaresc, va rog frumos daca stiti voi imi ziceti?

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Imi amintesc si eu filmul, dar imi pare rau ca nu i.am retinut numele... Incearca sa cauti pe net lista filme cu serpi si daca iti mai amintesti anul e cu atat mai bine.