| Al3xAl3x a întrebat:

Caut un film care are cam aceasta actiune : cativa tineri merg intr-un cinematograf pustiu unde urmaresc un film alb-negru cu crime! Ceea ce nu stiu ei este ca regizorul si criminalul au scapat din sanatoriu acum multi ani! Deodata unul din tineri moare in film, si toti ajung prinsi intr-un joc al mortii pe care nu stiu cum sa il opreasca, incepand sa moara cu totii unul dupa altul in film!
Dar raspundeti numai daca stiti numele filmului!
P. S.:Nu este SAW!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Midnight Movie(2008) http://www.youtube.com/watch?v=lNqtSApE7AY