| ToffyNR1 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un server de counter-strike si momentan nu am nicio inspiratie referitor la nume.Ma puteti ajuta cu niste nume mai calumea,sa nu fie de astea in bataie de joc gen: betivanii,aurolacii,carciumarii,etc. Daca vreti sa ma ajutati o puteti face, daca aveti chef de mistouri lasati-va.

Răspuns Câştigător
| silux a răspuns:

Deci poti pune ori ce nume doresti tu, dar daca cumperi host atunci ar trebui sa-ti dea ei sa alegi ceva nume. Dar poti sa pui tu ori ce doresti de exemplu, hmmm : Athos, London, Essential. etc pentru mai multe detalii add: rex_com17winking