| bubyely a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite si nu stiu ce culoare. Mentionez am parul brunet inchis.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Le gasesti in aproape orice supermarket sau hypermarket. Sunt la plic, cate doua plicuri din plastic. O sa recunoasti usor portocaliul la care ma refer, fiindca este singurul din gama. Costa in jur de 8 lei, cel putin acum vreun an asa era. Daca totusi nu gasesti, iti poti comanda de aici: http://www.bestial.ro/magazin-473-vopsea_semipermanenta_de_par.html Dar cu siguranta ca vei gasi de cumparat.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Orice culoare ai vrea sa iti faci, va trebui mai intai sa decolorezi suvitele respective, fiindca nu se va vedea pe parul brunet. Cat despre culoare, merge orice iti este tie pe plac. Eu am avut acum ceva timp albastru, rosu, verde, mov si portocaliu (nu toate in acelasi timp, desigur laughing ).

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru thegatekeeper):

Heii! Si cu ce culoare tsi`a stat cel mai biine? :p Sau mai biine spus ce culoare crezi ca mi-ar sta cel mai bine daca sunt satena inchis [okay am sa ma decolorez ] si ochii verzi- albastri. Si am tenul inchis... ciocolata cu laptee laughing :p

| thegatekeeper a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Mi-a placut tot ce am incercat pana acum, dar cel mai mult cred ca albastru, fiindca in perioada aia eram vopsita blond deschis si se vedea interesant. Daca as fi in locul tau, mi-as face cateva suvite mov sau rosu aprins, dar tu alegi.

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru thegatekeeper):

Nu stiu de ce, dar cred ca ma atrage portocaliul :p laughing
Tsie cum ti-a stat?

| thegatekeeper a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Eram satena pe atunci (nu foarte inchis) si se vedea destul de frumos. Cred ca cel mai bine e sa te faci cu nuantator, fiindca poate vrei sa iti schimbi culoarea peste vreo luna sau doua si nu stai sa iti strici parul iar cu decoloratul. Eu am folosit de la Loncolor.

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru thegatekeeper):

Si nu sti de unde pot sa cumpar? :p

| thegatekeeper a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Le gasesti in aproape orice supermarket sau hypermarket. Sunt la plic, cate doua plicuri din plastic. O sa recunoasti usor portocaliul la care ma refer, fiindca este singurul din gama. Costa in jur de 8 lei, cel putin acum vreun an asa era. Daca totusi nu gasesti, iti poti comanda de aici: http://www.bestial.ro/magazin-473-vopsea_semipermanenta_de_par.html Dar cu siguranta ca vei gasi de cumparat.