| Allyn0013 a întrebat:

Vreau sa imi schimb dirigintele si nu stiu cum se face o cerere ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti niste motive intemeiate, mergeti si faceti o reclamatie directoarei, daca se poate cu dovezi. Cu toate ca sunt sanse mici ca ea sa accepte fiindca ii dati sarcina de a-l transfera la alta clasa.
Nu trebuie sa faci o cerere cu cuvinte pompoase. Trebuie sa fii calm si suficient de convingator...aaa si sa nu te ia gura pe dinainte.
Daca cererea voastra va fi luata in serios, va fi discutata in consiliul profesoral.
Dar, de ce nu incercati sa va rezolvati problemele prin vorba buna?
Spuneti-i nemultumirile si incercati sa ajungeti la un numitor comun.
Bafta.

2 răspunsuri:
| loryM_5129 a răspuns:

Nu cred ca se poate, dar daca vrei te poti transfera la alta clasa.

| Allyn0013 explică:

Vrem toata clasa sa scapam de el.