| LolLzz a întrebat:

.. vreau sa ma ajutati sa aleg dintre a cumpara: Un Samsung galaxy s3 sau un televizor FULL HD Samsung 80cm + un xbox 360 modat... Tinand cont ca am deja un iphone 4 FUNDA

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca ai deja iphone 4, parerea mea ar fi sa iti iei televizorulo deoarece deja ai un telefon bun si perfomant, de ce sa iti cheltuiesti banii pe inca unul in loc sa iti iei un tv performant?!
O seara buna!

2 răspunsuri:
| vali123123 a răspuns:

Samsung galaxy s3 pentru ca sunt foarte multe jocuri si te poti uita si la televizor online pe el.

| aley03 a răspuns:

Ceti mai lipseste xbox 360 eu as alege xbox