| βeĺBŷŷ a întrebat:

Vreau sa-mi schimb numele si n-am idei. Puteti sa-mi spuneti niste nume pentru TPU.
P.S sunt fata.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna, iata cateva:
1= βėĺBŷŷŷ`
2=Sẁėĕťŷ ĿøVvë
3=Pяίηтsέsą
4=þί†ίк
5=Inghetata cu Ciocolata
6=Ciocolata cu lapte
7=ρЯíи¢ėšš Døℓℓ
8=ßüßℓℓέ§ wò®ℓd

| Sunnyツ a răspuns (pentru LifeIsColour):

Off. Cate cocalarisme la un loc rolling on the floor [ scuze ]

Mar dulce, incerca si tu nume pe romana, ceva amuzant, inventat de tine. Gandeste-te si o sa-ti vina inspiratie. Lipeste ceva cuvinte intre ele..gen " Pacirissu " ceva intre Pace + Paris sau jocuri de cuvinte cum ai acum : bomboana mentolata, acadea colorata, zahar ars...sau nume spuse invers : Cristina- Anitsirc, Ariel - Leira, Alex- Xela..gasesti si tu ceva calumea. Sau o porecla, ca a mea [ nu rade ] sau nume de ciocolata : Tofifee, Chocotoff, Milka, Kandia...hai ca suna bine!

| LifeIsColour a răspuns (pentru Sunnyツ):

Of of of, tu nu te auzi ce spui?laughing cica"Pacirissu"laughing fara suparare dar imaginatia ta este egala cu 0.Eu macar le-am luat de pe internet,i-am dat niste exemple,de ce te bagi in seama precum lenjeria intima in fund? Cica Antisirc, Ariel-Leira, macar nu te mai baga in seama decat sa o faci si sa spui numai prostii. Oricum, toate acele nume erau pentru sweetapple, nu pentru tine,"draguto"!happy

| Sunnyツ a răspuns (pentru LifeIsColour):

Asa e cum spui tu.

7 răspunsuri:
| Talibak a răspuns:

Lovergirl,girl in lov3

| Brâncuşi a răspuns:

Bunahappy Pai nu stiu ce iti place tie, eu sunt baiat dar iti voi spune catevathinking Dreamgirl:d Lemontwisthappy Emokidhappy LollyPop!> Sper sati placa, daca da, fundulitsaabig grin

| 5a a răspuns:

5a

Răspuns utilizator avertizat