| Paradox1327 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cand se vor afisa clasele de a 9-a la liceu, eu am trecut a 9-a, sunt la filologie unde sunt 2 clase a cate 30 de elevi! Stie careva cand si in ce mod se fac clasele?

Multumes anticipat!

2 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Depinde de liceu.De exemplu la mine la basarab se vor afisa pe 7 sept. pe cand la creanga deja au fost afisate. Uita-te pe site-ul liceului poate vei afla mai multe informatii big grin
Sper ca te-am ajutat.

| Wolfyye a răspuns:

Din pacate fiecare liceu isi face clasele cand are el chef. Poti merge intr-o zi la liceu sa vezi poate s-a afisat un afis cu toate clasele, sau uita=te pe site-ul liceului (depinde de liceu), Cat despre modul in care se fac clasele, cred ca se ia dupa limbile studiate. Funda?big grin