| Paradox1327 a întrebat:

Cand se afiseaza clasele de a 9-a, eu sunt a 9 acum la filologie unde sunt 60 de elevi adica doua clase, Stie careva cand si in ce mod se fac clasele?

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Probabil dupa ordinea mediilor.

| xFakeSmilex a răspuns:

Intra aici: http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx
Selecteaza judetul din care esti si apoi cauta-te acolo. Cand scrie profilul la care ai intrat dai click pe el si iti va aparea lista cu toti colegii tai, clasa in care esti si absolut tot.

| Paradox1327 explică (pentru xFakeSmilex):

Stiu asta dar nu iti arata clasele!

| ClaraS13 a răspuns:

Pai presupun ca in functie de medie se fac clasele.Si eu tot a 9a trec.Cand se afiseaza nu stiu. Poti sa te duci la liceu la secretariat sa intrebi si probabil iti va spune ce clase sunt.